PRIVALUMAI

Valgio kuponai
Medicininė priežiūra
Bonusas
Darbo ir asmeninio gyvenimo pusiausvyra
Nuolaida mūsų įmonės gaminiams
Bėgimo iššūkis
Komandos kūrimas
Tarptautinė įmonė

VAKANCIJOS

KAIP ATRODO ATRANKOS PROCESAS?

SIŲSKITE MUMS SAVO GYVENIMO APRAŠYMĄ

Mūsų personalo skyrius gaus jūsų gyvenimo aprašymą ir vėliausiai per savaitę informuos, ar jus atrinko į pirmąjį mūsų įdarbinimo proceso etapą.

PIRMASIS ĮDARBINIMO PROCESO ETAPAS – SU PERSONALO SKYRIUMI

Pirmajame įdarbinimo proceso etape tikriausiai susitiksite su viena iš mūsų žmogiškųjų išteklių darbuotojų (Hana ar Lenka). Mes kalbėsime apie mūsų įmonę ir darbo pareigas, bet visų pirma norėtume sužinoti daugiau apie jus. Taip pat sužinosite, kaip atrodys visas atrankos procesas. PATARIMAS: Prieš interviu pabandykite pažvelgti į mūsų svetainę ir sužinoti apie mūsų įmonę.

ANTRASIS ĮDARBINIMO PROCESO ETAPAS - SU BŪSIMUOJU VADOVU

Jei pirmajame etape viskas klostėsi gerai, greičiausiai pakviesime į antrąjį etapą, kur susitiksite su savo būsimuoju viršininku. Gal jis / ji pakartos tai, ką jūs jau aptarėte su personalo skyriumi, tačiau tikrai bus tinkamas laikas išsamiau aptarti būsimas darbo pareigas ir atsakyti į keletą keblių klausimų.

PATARIMAS: Jei atrodo, kad kuris nors iš klausimų jums yra per keblus, nesijaudinkite, nė vienas iš mūsų nėra tobulas, pakanka, jei parodysite norą mokytis.

BANDYMŲ / VERTINIMO CENTRAS

Didžioji dalis atrankos proceso baigiasi antruoju etapu. Bet jei jūs pretendavote į vieną iš vadovaujančių pareigų, turėsite įveikti dar vieną etapą. Trečiasis etapas skirtas kelioms praktinėms užduotims ir jūsų pristatymui. Paskutiniajame įdarbinimo proceso etape jūsų žiuri bus mūsų vadovybė.

Taip pat gali būti, kad praėję vertinimo centro etapą su mūsų vadovybe, mes nusiųsime jus atlikti psichodiagnostinius tyrimus.

„NOARK“ SKAIČIUOSE

KODĖL TURĖTUMITE RINKTIS MUS?

Neformali įmonės kultūra, draugiška atmosfera biure, kilimo karjeros laiptais galimybė. Tai yra dažniausiai pasitaikantys dalykai, kuriuos vertina mūsų darbuotojai.

Kiek mums berūpėtų mūsų gaminių kokybė, bet mums rūpi ir kiekvieno darbuotojo darbinio gyvenimo kokybė. Kad išvengtume perdegimo, siūlome daug privalumų ir nuolat stengiamės plėsti lengvatų pasiūlą. Tačiau nesitikėkite tik finansinės naudos, viršininko pagyrimas ar darbo ir asmeninio gyvenimo pusiausvyra gali būti neįkainojama.