Su Naujųjų metų atėjimu mes pristatėme naujus produktus.

Nuolatinės srovės MCBs Ex9BP

Ex9BP skirti nuolatinės srovės įrenginiams. Dėl savo nepriklausomo poliškumo jie tinkami naudoti saulės šviesą paverčiant į elektrą. Jie gali būti derinami su daugybe priedų, įskaitant pagalbinius ir signalinius kontaktus, šuntinius atjungiklius ir žemos įtampos atjungiklius. Galima sukurti įvairų priedų derinį. Šiuos derinius riboja tik bendras skaičius, o ne priedų tipas - dera visi komponentai. Galima naudoti iki trijų vienetų pagalbinių arba signalizacijos kontaktų ir iki dviejų išjungimo įtaisų.

Montavimo kontaktoriai Ex9CHM

Montavimo kontaktoriai Ex9CHM su rankiniu valdymu tinka namų ir pastatų moduliniams skirstomiesiems skydams. Jis naudojamas kaip nuotolinis arba rankinis jungiklis elektros grandinės valdymui pagal AC-7b ir AC-7a taikymo kategorijas (pvz., maišytuvams, plaktuvams, ventiliatoriams, centriniam ištraukimui). Kontaktorius negali būti naudojamas trumpojo jungimo srovei nutraukti, todėl jį reikia naudoti su tinkamu trumpojo jungimo apsaugos įtaisu.

Galima pasirinkti 4 kontaktoriaus padėtis:

O - visą laiką IŠJUNGTA (OFF) Perjungiamas automatiškai (AUTO), kol ritei tiekiama maitinimo įtampa I - perjungiamas rankiniu būdu, pasibaigus maitinimo įtampai, automatiškai grįžta į „AUTO“ padėtį I+P - visą laiką ĮJUNGTA (ON)"