Privatumo politika

"„Noark Electric“ gerbia jūsų susirūpinimą dėl asmens duomenų apsaugos ir vertina mūsų santykius su jumis. Ši privatumo, slapukų ir duomenų apsaugos politika (toliau - politika) taikoma tik asmens duomenims, surinktiems „Noark Electric“ svetainėse, atitinkamam turiniui, be mūsų „Facebook“ talpinamam kitose socialinių tinklų svetainėse su prieiga per kompiuterį, mobilųjį prietaisą ar kitą įrenginį. Šioje politikoje aprašomi asmens duomenų tipai, kuriuos renkame per svetaines, ir tai, kaip tie asmens duomenys gali būti naudojami ir (arba) kam jie gali būti perduodami. Šioje politikoje taip pat aprašoma, kaip galite susisiekti su mumis, norėdami atnaujinti savo kontaktinę informaciją, pasiekti ir kontroliuoti asmens duomenų, kuriuos renkame, susijusių su mūsų rinkodaros komunikacija ir veikla, naudojimą arba gauti atsakymus į klausimus, kuriuos turite apie mūsų privatumo praktiką šiose svetainėse. Atidžiai perskaitykite šią politiką, nes naudodamiesi svetainėmis patvirtinate, kad suprantate šios politikos sąlygas ir sutinkate su jomis. Be to, peržiūrėkite mūsų taisykles ir nuostatas, reglamentuojančias jūsų naudojimąsi svetainėmis ir bet kokį turinį, kurį pateikiate joms.

Slapukai
Kaip ir daugelis kompanijų, „Noark Electric“ naudoja svetainėse „slapukus“ ir panašius įrankius, kurie pagerina jų našumą ir pagerina jūsų kaip vartotojo patirtį.

** Kas yra slapukai? ** Slapukas yra nedidelis tekstinis failas, dedamas į jūsų įrenginį. Slapukai padeda analizuoti žiniatinklio srautą ir leidžia žiniatinklio programėlėms reaguoti į jus individualiai. Žiniatinklio programėlė gali pritaikyti savo veiksmus pagal jūsų poreikius, mėgstamus ir nemėgstamus dalykus, rinkdama ir prisimindama informaciją apie jūsų preferencijas. Dauguma slapukų nerenka jūsų tapatybę identifikuojančių asmens duomenų, o renka bendresnę informaciją.

Kam naudojame slapukus?
Bendrovė „Noark Electric“ saugos tikslais gali įdėti slapukus ar panašias rinkmenas į jūsų įrenginį, norėdama pranešti mums, ar anksčiau lankėtės svetainėse, kad pritaikytumėme jūsų patirtį jums lankantis mūsų svetainėse. Slapukai leidžia mums rinkti techninę ir navigacinę informaciją, pvz., apie naršyklės tipą, mūsų svetainėse praleistą laiką ir aplankytus puslapius. Slapukai taip pat leidžia mums pasirinkti, kurie mūsų skelbimai ar pasiūlymai galimai jus sudomins, ir juos jums rodyti, kai lankotės svetainėse. Slapukai gali pagerinti jūsų patirtį internete, išsaugodami jūsų nuostatas, kai lankotės konkrečioje svetainėje. Apskritai slapukai padeda mums pateikti jums geresnę svetainę, suteikdami galimybę stebėti, kurie puslapiai jums atrodo naudingi, o kurie ne. Slapukas jokiu būdu nesuteikia mums prieigos prie jūsų įrenginio ar bet kokios informacijos apie jus, išskyrus duomenis, kuriuos pasirenkate dalintis su mumis.

** Kokius slapukus naudojame?**
Paprastai svetainėse naudojami slapukai gali būti suskirstyti į šias kategorijas:

 • Vienos sesijos slapukai
  Šie slapukai naudojami vienos sesijos metu kiekvieną kartą, kai lankotės, ir jie išsijungia, kai paliekate svetainę arba netrukus po to: jie nėra nuolat saugomi jūsų įrenginyje, juose nėra jokių asmens duomenų ir jie padeda sumažinti poreikį perduoti asmens duomenis visame internete. Šie slapukai gali būti ištrinti arba galite atsisakyti leisti juos naudoti, tačiau tai pakenks svetainių veikimui ir jūsų naudojimosi jomis patirtimi. Šie slapukai taip pat turi laiko ženklus, kurie įrašomi jums prisijungus prie svetainės ir paliekant ją.

 • Slapukų sekimas
  Šie slapukai leidžia mums atpažinti mūsų svetainių lankytojus šiems apsilankant pakartotinai. Prisiderinęs prie anoniminio, atsitiktinai sugeneruoto identifikatoriaus, stebėjimo slapukas stebi, iš kokios svetainės mūsų svetainių vartotojas prisijungė, kokį paieškos variklį galėjo naudoti, kokią nuorodą spustelėjo, kokį raktinį žodį naudojo ir kokioje pasaulio vietoje jis buvo, kai pasiekė mūsų svetainę. Stebėdami šiuos duomenis, galime patobulinti savo svetaines.

 • Nuolatiniai slapukai
  Šio tipo slapukai yra saugomi jūsų įrenginyje nustatytą laiką (kartais kelioms valandoms, kartais metams ar ilgiau) ir neištrinami, kai naršyklė uždaroma. Nuolatiniai slapukai naudojami daugiau nei vienoje naršymo sesijoje tada, kai turime prisiminti, kas jūs esate. Pvz., tokio tipo slapukai gali būti naudojami jūsų nuostatoms išsaugoti, kad jie būtų prisimenami kito apsilankymo svetainėje metu.

 • Našumo arba analitiniai slapukai
  Našumo slapukai naudojami analizuoti, kaip naudojamos svetainės, ir stebėti jų veikimo našumą, o tai leidžia mums pagerinti jūsų patirtį naudojantis svetainėmis. Šie slapukai padeda mums pritaikyti svetainių turinį, kad jis atspindėtų tai, kas svetainės vartotojams dabar įdomu, ir nustatytų technines problemas, kai jos iškyla svetainėse. Mes taip pat galime naudoti šiuos duomenis rengdami ataskaitas, kad galėtume analizuoti, kaip naudojamos svetainės, kokios yra dažniausiai pasitaikančios problemos ir kaip galime patobulinti svetaines.

Ar slapukai gali būti blokuoti?
Galite pasirinkti priimti arba atmesti slapukus. Dauguma interneto naršyklių automatiškai priima slapukus, tačiau, jei norite, paprastai galite pakeisti savo naršyklės nustatymus, kad atsisakytumėte slapukų. Jei nenorite priimti slapukų, dauguma naršyklių leis jums: (i) pakeisti naršyklės nustatymus, kad jums praneštų, kai gausite slapuką, kuris leis jums pasirinkti, priimti jį ar ne; (ii) išjungti esamus slapukus; arba (iii) nustatyti jūsų naršyklę automatiškai atmesti bet kokius slapukus.

Nurodymus, kaip blokuoti ar leisti diegti slapukus interneto naršymo programinėje įrangoje „Popular Web Browsing Software“, galite rasti čia: AboutCookies.org

Privatumo ir duomenų apsaugos politika

1. MŪSŲ SVETAINĖSE RENKAMA INFORMACIJA

Informacija, kurią mums pateikiate
Paprastai galite apsilankyti svetainėse nepateikdami asmens duomenų, nebent pačiose svetainėse būtų nurodyta kitaip. Tačiau gali būti aplinkybių, kai jūs galite būti paprašyti arba nuspręsite pateikti asmens duomenis, kuriuos būtų galima pagrįstai naudoti mūsų svetainėse susisiekiant su jumis arba norint jus identifikuoti (pvz., jūsų vardą ir pavardę, namų adresą, telefono numerį ar el. pašto adresą („Asmens duomenys“)). Jei nenorite, kad mes tvarkytume jūsų asmens duomenis, nepateikite jų arba praneškite mums, kad juos ištrintume.

Duomenys, surinkti automatizuotomis priemonėmis
Kai lankotės svetainėse ar bendraujate su jomis, „Noark Electric“ gali naudoti įvairias technologijas, kurios automatiškai ar pasyviai renka informaciją apie tai, kaip pasiekiamos ir naudojamos svetainės („naudojimo duomenys“). Naudojimo duomenys gali apimti iš dalies naršyklės tipą, operacinę sistemą, naudojamą puslapį, laiką, kiek vartotojų aplankė svetaines ir ankstesnes puslapio peržiūras. Naudojimo duomenys yra statistiniai duomenys, pateikiantys mums informaciją apie svetainių naudojimą, pvz., kiek lankytojų apsilanko konkrečiame svetainių puslapyje, kiek laiko jie būna tame puslapyje ir kuriuos hipersaitus, jei tokių yra, jie spusteli. Šie naudojimo duomenys padeda mums atnaujinti svetaines ir išlaikyti jas įdomias mūsų lankytojams bei pritaikyti turinį atsižvelgiant į lankytojo interesus. Naudojimo duomenys paprastai nėra nustatantys tapatybę, tačiau jei „Noark Electric“ susieja juos su jumis kaip su konkrečiu ir atpažįstamu asmeniu, „Noark Electric“ juos laiko asmens duomenimis.

Rinkdama naudojimo duomenis, bendrovė „Noark Electric“ taip pat gali automatiškai rinkti jūsų įrenginio IP adreso ar kito unikalaus identifikatoriaus („Įrenginio identifikatorius“) duomenis. Įrenginio identifikatorius yra skaičius, kuris automatiškai priskiriamas jūsų įrenginiui, kai pasiekiate svetainę ar jos serverius, o mūsų kompiuteriai atpažįsta jūsų įrenginį pagal šio įrenginio identifikatorių. Kai lankysitės svetainėse, galime peržiūrėti jūsų įrenginio identifikatorių. Mes naudojame šiuos duomenis, norėdami nustatyti bendrą jūsų įrenginio buvimo vietą ir suprasti, iš kokių pasaulio regionų lankosi svetainių lankytojai. Šiuos asmens duomenis taip pat galime naudoti svetainių tobulinimui.

Svetainėse naudojamos technologijos, skirtos rinkti naudojimo duomenims, įskaitant įrenginių identifikatorius, gali apimti slapukus.

2. KAIP MES NAUDOJAME SURINKTĄ INFORMACIJĄ
„Noark Electric“ naudoja asmens duomenis ir naudojimo duomenis, kuriuos renkame per svetaines, įvairiais verslo tikslais, įskaitant, pavyzdžiui tokius: atsakyti į jūsų klausimus ir užklausas; pritaikyti turinį, skelbimus ir pasiūlymus, kuriuos mes jums teikiame; atsiųsti jums informaciją; tobulinti svetaines.

3. INFORMACIJA, KURIA MES DALINAMĖS
Be jūsų konkretaus sutikimo mes nepateiksime jokių jūsų asmens duomenų jokioms trečiosioms šalims.

4. KAIP MES APSAUGOME ASMENS DUOMENIS
Mes palaikome tam tikras administracines, technines ir fizines apsaugos priemones, kurios padės apsaugoti nuo jūsų asmens duomenų praradimo, netinkamo naudojimo ar prie jų neteisėtos prieigos, jų atskleidimo, pakeitimo ar sunaikinimo.

5. SUTIKIMAS TVARKYTI IR PERDUOTI ASMENINIUS DUOMENIS
Naudodamiesi svetainėmis arba pateikdami mums bet kokius asmens duomenis, jūs sutinkate, kad „Noark“ rinktų, tvarkytų, laikytų ir naudotų jūsų asmens duomenis.

6. MŪSŲ PRIVATUMO POLITIKOS ATNAUJINIMAS
Ši politika ir kitos svetainių politikos gali būti atnaujinamos periodiškai ir be išankstinio įspėjimo, o visi pakeitimai įsigalios iškart pataisytas politikas paskelbus svetainėse. Tačiau mes naudosime jūsų asmens duomenis tik pagal politiką, galiojančią tuo metu, kai pateikėte asmens duomenis, nebent jūs sutinkate su nauja ar pataisyta politika. Svetainėse paskelbsime aiškų pranešimą apie bet kokius reikšmingus mūsų politikos pakeitimus, o teksto viršuje nurodysime, kada ji buvo atnaujinta.

Jums paprašius, mes informuosime jus, ar ir kokius asmens duomenis apie jus išsaugojome. Jei turime neteisingai pateiktos informacijos apie jus, mes ją ištaisysime, kai tik mums pranešite. Savo duomenų apsaugos sutikimo deklaraciją (sutikimą dėl klientų apsaugos ir rinkos tyrimų) ateityje galite atšaukti. Norėdami tai padaryti, susisiekite adresu marketing-eu@noark-electric.com.

Jei turite klausimų dėl jūsų asmeninės informacijos tvarkymo, susisiekite šiuo adresu: marketing-eu@noark-electric.com."