Mes išleidome naujus produktus Ex9B40J, Ex9HB, EX9P2FH ir BBP

article.png

Ploni Ex9B40J

Ploni miniatiūriniai automatiniai atjungikliai Ex9B40J, tinkantys naudoti buityje, o taip pat komercinėse patalpose. 3/4 modulio plotis - 13,5 mm pločio vienam poliui vietoje 18 mm, kaip įprastuose įtaisuose - todėl ši serija yra geriausias pasirinkimas daug vietos reikalaujantiems įrenginiams. Produktas išsaugojo įprastos Ex9B produktų grupės vidinę struktūrą plonuose miniatiūriniuose automatiniuose elektros grandinės atjungikliuose, todėl Ex9B40J yra visiškai suderinamas su įprastų automatinių elektros grandinės atjungiklių priedais: šuntiniais atjungikliais, žemos įtampos ir viršįtampio atjungikliais, pagalbiniais kontaktais ir signalizacijos kontaktais. Galima naudoti iki trijų pagalbinių arba signalizacijos kontaktų ir iki dviejų išjungimo įtaisų.

Skambutis Ex9HB su DIN bėgeliais

Skambutis Ex9HB su DIN bėgeliais daugiausia tinka buitinėms reikmėms kaip durų skambutis arba gali būti naudojamas kaip signalizacija. Šis skambutis skirtas montuoti į DIN bėgelių korpusą, o tai nesuardo originalaus jūsų namų dizaino. Norint užtikrinti skambėjimo garsą visame pastate, garso lygis turi būti mažiausiai 75 dB.

Ant skydelio montuojami valdymo įtaisai Ex9P1 ir Ex9P2

Ant skydelio montuojami valdymo įtaisų serija Ex9P1 naudojama įvairiuose valdymo pultuose, operatoriaus skyduose ar mašinos valdymo grandinės dalyse, o taip pat valdymo funkcijoms vykdyti maitinimo skyduose. Jie suprojektuoti kaip kompaktiški įtaisai, sumontuoti iš įvairių modulinių dalių - valdymo galvutės, pagrindo, kontaktinių ir apšvietimo elementų. Įvairioms funkcijoms vykdyti šias dalis galima laisvai derinti. Pusiau permatomoje (apšviestoje) versijoje galima naudoti didelio ryškumo LED bloką, kuris užtikrina patikimą sujungtos grandinės indikaciją, sumažina energijos suvartojimą ir prailgina tarnavimo laiką. Valdymo galvutės suprojektuotos ryškių spalvų ir aptakaus paviršiaus. Jos būna įvairių spalvų, formų ir tipų. Šynos, skirtos paprastam ir patikimam montavimo įtaisų sujungimui. Kai kuriose versijose yra galiniai dangteliai. Visiems šynų tipams galima gauti atskirai supakuotus galinius dangtelius."