SU NOARK - JOKIŲ APRIBOJIMŲ

Rudenį į savo asortimentą įtraukėme dar du naujus produktus, o svarbiausias gaminių principas buvo taupyti erdvę jūsų namuose ar komercinėje erdvėje.

Ex9B40J clanek.png

Pirmoji serija yra ploni miniatiūriniai grandinės pertraukikliai Ex9B40J, tinkami tiek namuose, tiek komerciniams tikslams. 3/4 modulio plotis - 13,5 mm vienam poliui vietoj 18 mm įprastuose įrenginiuose, todėl ši serija yra geriausias pasirinkimas daug vietos reikalaujantiems įrenginiams. Ji išsaugojo vidinę įprastų Ex9B produktų šeimos plonų miniatiūrinių grandinės pertraukiklių struktūrą, todėl produktas Ex9B40J yra visiškai suderinamas su įprastais grandinės pertraukiklių priedais: gretšakės perjungikliais, nepakankamos įtampos ir viršįtampių jungikliais, pagalbiniais ir signalizacijos lizdais. Jis gali būti naudojamas su trimis pagalbiniais arba signalizacijos lizdais ir dviem išjungimo blokais.

Pirmoji serija yra liekamosios srovės grandinės pertraukikliai su apsauga nuo perkrovos Ex9NLE EL, kurie daugiausia tinka namų ūkiams. Šie RCBO turi tik 1 modulį, todėl jie gali sutaupyti vieną modulinę erdvę dėkle, palyginus su klasikiniu RCBO. Jie grindžiami elektroninio vertinimo principu - tikslesniu liekamosios srovės matavimu. Šie prietaisai taip pat neįtakojami išjungimo įrenginio magnetizacijos. Todėl jiems nėra privalomo bandomojo laikotarpio, tačiau jie turi būti reguliariai tikrinami. Šiuo bandomuoju laikotarpiu gali būti taikomi vietiniai įstatymai ar teisės aktai. Rekomenduojama įrenginį kas 6 mėnesius išbandyti vidutinėse sąlygose, o kiekvieną mėnesį - sunkiose sąlygose.

Ex9NLE EL_clanek.png